Postimi i fundit :24.12.2013 1:01

Kryefaqe > FUN > Seriali O Sa Mire – Epiz...

24.12.2013 Mar, 1:01

994083_682314058457121_3021749_n
EPIZODI 12 i “O SA MIRË…” sonte luajti epizodin që luajti në ora20:30 ne T plus dhe Plus HD, episodi 12 i serialit “O SA MIRË…”, epizodi më i shikuar shqiptarë me përmbajtje komedi, Duke vazhduar me ritransmetimin e epizodit të 12 në ora 21:30 në Digi PLUS.Nga stafi realizues i serialit si e drejt e autorit Tring plus për lexo.mk. Seriali O Sa Mire – Epizodi 12 – Ekskluzivisht vetem ne EjaShiko.com.

embed

 

 

Komentim

Tanime 1 kan komentuar.

Ajna

Shume serial i mire eshte ky edhe personazhet sidomos Shkodrranja edhe Arif Hikmeti <3 ju duaaaaaaa ,,dhe ju pershendes nga Prizreni

03.04.2014, 12:35


− 8 = zero